Telefon: 06-88-481-844
titkar@pilinszkyiskola.hu
Bajcsy-Zsilinszky u. 10.
OM: 037158/001
Telefon: 06-88-481-844
titkar@pilinszkyiskola.hu
OM: 037158/001
Verseny megnevezése és helyszíne |
Résztvevő tanuló |
helyezés |
Évfolyam |
Labdarúgás III. Kcs körzeti |
Csúcs Ábrahám, Szijártó Boldizsár, Vass Ádám, Várady Patrik, Jelinek Bálint Sándor |
5.-6. | |
Labdarúgás III. Kcs körzeti |
Fekete Levente, Higli Antal, Horváth Gergő, Károlyi Raul Gergely, Marosvölgyi Gergő, Novák Martin, Szigeti Marcell Márk |
4. | |
Bolyai Matematika Csapatverseny |
Gyürüs Lilla, Éliás Klára, Mondik Róbert István, Spengler Csenge |
3. |
3. |
Bolyai Matematika Csapatverseny |
Kelemen Kristóf, Szőke Dávid, Györgydeák Milos |
28. |
3. |
Bolyai Matematika Csapatverseny |
Kelemen Milán Gergő, Pap Olivér Zsombor, Károlyi Raul Gergely, Szabó Hanna Abigél |
5. |
4. |
Bolyai Matematika Csapatverseny |
Varga-Greman Eszter, Pilászy Piroska, Gáspár Milán, Várady Patrik |
13. |
5. |
Bolyai Matematika Csapatverseny |
Táncos Olivér, Marosvölgyi Gábor, Bocsi Jázmin Hanna, Nánássy Árpád Torda |
28. |
6. |
Bolyai Matematika Csapatverseny |
Puskás Gergely, Jurcsó János Árpád, Halasi Martin, Kiss Hanna Viola |
10. |
7. |
Bolyai Matematika Csapatverseny |
Várady Lilla, Piller Anna, Ormai Hanga Johanna, Faragó Lilla Dorina |
8. |
8. |
Megyei Sudoku Bajnokság |
Puskás Gergely |
8. |
7. |
Országos Diákolimpia - Szigetszentmiklós |
Németh Dániel |
3. |
7. |
Országos - Mátyás király emlékverseny |
Berecz Vivien, Rédli Vivien, Ármós-Éliás Noémi |
9. |
8 |
Országos - Mátyás király emlékverseny |
Bíró Zétény, Bozsoki Olivér, Obsitos Vince Zétény, Németh Dániel |
11. |
7.b |
Országos - Mátyás király emlékverseny |
Faragó Lilla, Szigeti Roxána, Wild Roland |
15. |
8 |
Országos - Mátyás király emlékverseny |
Koronczai Krisztián, Kenyó Péter, Mónos Attila, Kiss Levente |
16. |
8. |
Országos - Mátyás király emlékverseny |
Bőczi Fanni, Ormai Hanga |
19. |
8. |
Országos - Mátyás király emlékverseny |
Kovács Laura, Csúcs Ábrahám, Simon Regina, Nánássy Árpád Torda |
20. |
6.a |
Zrínyi Ilona Matematika Verseny |
Éliás Klára |
40. |
3. |
Zrínyi Ilona Matematika Verseny |
Marosvölgyi Gergő |
13. |
4. |
Zrínyi Ilona Matematika Verseny |
Károlyi Raul Gergely |
19. |
4. |
Zrínyi Ilona Matematika Verseny |
Varga-Greman Eszter |
16. |
5. |
Zrínyi Ilona Matematika Verseny |
Várady Patrik |
25. |
5. |
Zrínyi Ilona Matematika Verseny |
Nánássy Árpád Torda |
35. |
6. |
Zrínyi Ilona Matematika Verseny |
Puskás Gergely |
8. |
7. |
Zrínyi Ilona Matematika Verseny |
Várady Lilla |
7. |
8. |
"Szép Magyar Beszéd" megyei döntő (Kazinczy verseny) |
Kiss Hanna Viola |
2. |
7.a |
Bárczi Gusztáv országos magyar nyelvi verseny |
Ormai Hanga Johanna |
II. |
8.o |
Lengyel-magyar barátság vetélkedő - Küngös |
Puskás Gergely, Jurcsó János Árpád, Halasi Martin |
III. |
7.a. |
Lengyel-magyar barátság vetélkedő - Küngös |
Bozsoki Olivér, Németh Dániel, Obsitos Vince Zétény, |
IV. |
7.b. |
Lengyel-magyar barátság vetélkedő - Küngös |
Pilászy Piroska, Bödör Viktorina Vanessza, Varga-Greman Eszter |
V. |
5. |
Dobd a kosárba körzeti verseny fiúk Balatonkenese |
Pap Olivér Zsombor, Horváth Gergely, Károlyi Raul Gergely, Marosvölgyi Gergely |
1. |
4. |
Dobd a kosárba körzeti verseny lányok Balatonkenese |
Pap Krisztina Viktória Nagy Barbara, Üllei-Kovács Dóra |
2. |
4. |
Cholnoky alapműveleti verseny |
Kiss Hanna Viola |
1. |
7.a |
Cholnoky alapműveleti verseny |
Puskás Gergely |
2. |
7.a |
Cholnoky alapműveleti verseny |
Nánássy Árpád Torda |
3. |
6.a |
FELHŐ-tlen online matematika verseny |
Fekete Levente – Károlyi Raul Gergely |
1. |
4. |
FELHŐ-tlen online matematika verseny |
Kelemen Milán – Pap Olivér Zsombor |
2. |
4. |
FELHŐ-tlen online matematika verseny |
Marosvölgyi Gergő – Varga János Miksa |
3. |
4. |
FELHŐ-tlen online matematika verseny |
Nánássy Árpád Torda – Marosvölgyi Gábor |
1. |
6. |
FELHŐ-tlen online matematika verseny |
Pilászy Piroska – Várady Patrik |
2. |
5. |
FELHŐ-tlen online matematika verseny |
Varga-Greman Eszter – Ricz Anna |
3. |
5. |
FELHŐ-tlen online matematika verseny |
Halasi Martin – Németh Dániel |
1. |
7. |
FELHŐ-tlen online matematika verseny |
Rédli Vivien – Berecz Vivien |
2. |
8. |
FELHŐ-tlen online matematika verseny |
Puskás Gergely – Jurcsó János Árpád |
3. |
7. |
Dobd a kosárba megyei verseny fiúk Ajka |
Pap Olivér Zsombor, Horváth Gergely Károlyi Raul Gergely, Marosvölgyi Gergely |
6. |
4.o |
Dobd a kosárba megyei verseny lányok Ajka |
Pap Krisztina Viktória, Nagy Barbara, Üllei-Kovács Dóra |
3. |
4.o |
Körzeti atlétika verseny Veszprém |
Púpos Dorina, Kocsis Anna, Vass Flóra, Piller Anna, Várady Lilla, Csúcs Borbála |
1. |
7-8.o |
Körzeti atlétika verseny Veszprém |
Kiss Levente, Muzsay Patrik, Simon Dávid, Puskás Gergely, Németh Dániel, Mónos Attila |
3. |
7-8.o |
Körzeti atlétika verseny Veszprém egyéni összetett |
Vass Flóra |
1. |
7.o |
Körzeti atlétika verseny Veszprém egyéni összetett |
Kiss Levente |
1. |
8.o |
Ippon Shobu Diálolimpia 1.fiú |
Kelemen Csongor |
1 |
1.o |
Ippon Shobu Diálolimpia 1.fiú |
Kelemen Csongor |
2. |
1.o |
Ippon Shobu Diákolimpia 2.fiú |
Kelemen Kristóf |
2. |
3.o |
Tudásbajnokság- megyei döntő-Természetismeret,Vp. |
Pilászy Piroska |
I. |
5. o. |
Tudásbajnokság- megyei döntő-Természetismeret,Vp. |
Bocsi Jázmin Hanna |
II. |
6. o. |
Herman Ottó Kárpát-medencei Biológia Verseny Megyei Döntő, Vp. |
Várady Lilla |
II. |
8. o. |
Kaán Károly Országos Természet- és Környezetismereti Verseny, Herend |
Pilászy Piroska |
II. |
5. o. |
Kaán Károly Országos Természet- és Környezetismereti Verseny, Herend |
Bocsi Jázmin Hanna |
I. |
6. o. |
Medve Szabadtéri Matekverseny |
Nánássy Árpád Torda, Sipos Lili Hanna, Kovács Laura Terézia |
12. |
6. |
Medve Szabadtéri Matekverseny |
Pilászy Piroska, Ginál Maja, Varga-Greman Eszter |
45. |
5. |
Medve Szabadtéri Matekverseny |
Wild Roland, Várady Lilla, Halasi Martin |
18. |
8. |
Medve Szabadtéri Matekverseny |
Puskás Gergely, Németh Dániel, Jurcsó János Árpád |
23. |
7. |
Arany János anyanyelvi verseny országos döntő |
Varga-Greman Eszter |
12. |
5. |
Litteratum Német Tesztverseny országos listán |
Várady Lilla |
14. |
8. |
Litteratum Német Tesztverseny országos listán |
Puskás Gergely |
20. |
7.a |
Litteratum Német Tesztverseny országos listán |
Kiss Hanna Viola |
34. |
7.a |
Litteratum Német Tesztverseny országos listán |
Huri Simon |
bronz |
5. |
Tudásbajnokság megyei döntő Angol nyelv |
Bíró Zétény |
3. |
7.b |
Országos Birkózó Verseny, Püspökladány |
Németh Dániel |
5. |
7. |
Könyvtári Napok, Balatonakarattya |
Szőke Tamás Miklós |
1. |
6. |
Tatabánya, Birkózó Verseny - területi |
Németh Dániel |
1. |
7. |
Shotokan Liga I. Ippon Shobu Magyar Bajnokság |
Kelemen Csongor |
2 arany |
1. |
XI. Kunmadaras Kupa |
Kelemen Csongor |
bronz |
1. |
XVIII. Sárvár Kupa |
Kelemen Csongor |
2 ezüst |
1. |
XVI.Ippon Shobu Diákolimpia |
Kelemen Csongor |
1 arany, 1 ezüst |
1. |
XIX. Törökbálint Kupa JKA Országos Bajnokság |
Kelemen Csongor |
1 arany |
1. |
Connector International Dance Fest-Klasszikus Balett |
Gyürüs Borbála |
arany |
1. |
Grácia Nemzetközi Ritmikus Gimnasztika verseny |
Gyürüs Borbála |
5. |
1. |
Zongoraverseny Enying |
Gyürüs Borbála |
arany |
1. |
VII. "Mezőföld Virágai"szóló népdaléneklési verseny |
Baka Kerubina |
1. |
4. |
VIBE Vienna Nemzetközi balettversenyen |
Gyűrűs Lilla, Pap Krisztina Viktória |
3. |
3.- 4. |
Connector International Dance Fest-Klasszikus Balett |
Gyűrűs Lilla, Pap Krisztina Viktória |
1. |
3.- 4. |
2018. Országos Fit Kid Verseny/ Balaton Fittnes SE |
Vass Flóra |
2.,3. |
7. a |
Spartan Országos Verseny, Nagykanizsa 2. csoport |
Vass Flóra |
3. |
7. a |
RSG országos verseny |
Gyürüs Lilla |
4. |
3. |
Pearl Dance Berhida |
Kiss Hanna Viola |
1.,1.,2. |
7. a |
Pearl Dance Berhida |
Simon Kíra |
1., 1., 2. |
8. |
Suli Íjász Bajnokság Felsőörs SIB |
Mispál Árpád László |
3. |
7.a |
Alsóőrsi WA Kvalifikáció/BISHE |
Mispál Árpád László |
1. |
7.a |
WA Kvalifikációs teremverseny, Győrújbarát |
Mispál Árpád László |
2. |
7.a |
Alsóörs Teremíjász Verseny |
Mispál Árpád László |
1. |
7.a |
Bodajki Íjászverseny/BISHE |
Mispál Árpád László |
1. |
7.a |
Tamási 3D Íjászverseny |
Mispál Árpád László |
1. |
|
Döbröntei 3D Vadászíjász-verseny |
Mispál Árpád László |
1. |
7.a |
Pearl Dance Berhida |
Kovács Laura Terézia |
1.,1.,2. |
6.A |
Pearl Dance Berhida |
Sipos Lili Hanna |
1.,1.,2. |
6.A |
Pearl Dance Berhida |
Takács Zsófia Klára |
1.,1.,2. |
6.A |
Suli Íjász Bajnokság Felsőörs SIB |
Mispál Dóra Angyalka |
2. |
3. |
Alsóőrsi WA Kvalifikáció/BISHE |
Mispál Dóra Angyalka |
1. |
3. |
WA Kvalifikációs teremverseny, Győrújbarát |
Mispál Dóra Angyalka |
2. |
3. |
Alsóörs Teremíjász Verseny |
Mispál Dóra Angyalka |
1. |
3. |
Bodajki Íjászverseny/BISHE |
Mispál Dóra Angyalka |
7. |
3. |
Shotokan Liga I. Ippon Shobu Magyar Bajnokság |
Kelemen Kristóf |
2 ezüst |
3. |
XVIII. Sárvár Kupa |
Kelemen Kristóf |
arany |
3. |
XVI.Ippon Shobu Diákolimpia |
Kelemen Kristóf |
ezüst |
3. |
XIX. Törökbálint Kupa JKA Országos Bajnokság |
Kelemen Kristóf |
2 bronz |
3. |
Connector International Dance Fest |
Varga -Greman Eszter |
arany és ezüst |
5. |
Fejér kupa táncverseny |
Varga -Greman Eszter |
1. |
5. |
Berhidai Pearl Dance minősítő verseny |
Kiss Hanna Viola, Takács Zsófia Klára, Kovács Laura Terézia, Simon Kíra, Török -Kurucz Sára, Sipos Lili Hanna, Boros Luca, |
arany és ezüst |
6.-7. |
Balatonszemesi Diákmuzsika Fesztivál (zongora) |
Várady Patrik |
arany |
5. |
V. Alapfokú Szanyi Irma Zongoraverseny |
Várady Patrik |
arany |
5. |
Kérdésed vagy ötleted van? Vedd fel velünk a kapcsolatot!
Minden jog fenntartva © 2016, Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Weboldal: OnlineStory.hu
Szerzői jog © 2024, Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola
Designed by Zymphonies