Akire büszkék vagyunk! -Fáró Nikolett 2. osztályos tanuló

Fáró Nikolett 2. osztályos tanuló két és fél éve jár a budapesti Passion SE ritmikus gimnasztika és show tánc óráira. Továbbra is töretlen lelkesedéssel és kitartással vesz részt a heti 3x2 órás edzéseken, a versenyeken, a kurzusokon és az edzőtáborokon.

2022 szeptemberétől új csapattal és új csapatkoreográfiával versenyez. Idén januártól egyedüli „kicsiként” felkerült  a „nagyokhoz”. Így a saját korosztályával, és a 10-16 évesekkel is edz. Edzőjétől, Soós Viktóriától új szólót kapott, melynek betanulása, kimunkálása folyik. Niki a saját ötleteivel is lelkesen segíti az új gyakorlatának mielőbbi elkészülését. Alig várja, hogy a szeptemberi versenyszezont már ezzel kezdje meg egyéniben.

Az elmúlt fél évben 1 országos és 3 nemzetközi versenyen vett részt. A versenyeken elért kvalkációs pontszámai alapján bekerült a zágrábi nemzetközi versenyre és a Rómában megrendezendő világbajnokságra.

Ezek eredményei:

1. Unity for Passion Dance Fest: Nyári Kupa

International Dance Cup (nemzetközi)

2022. 06. 24-26., Dabas

Dance Show, Mini egyéni: II. hely

2. Unity for Passion Dance Fest: Őszi Kupa (országos)

2022. 10. 22-23., Dabas

Dance Show, Mini csapat: II. hely

Dance Show, Mini egyéni: III. hely

3. Ritmuscsapatok Nemzetközi Nyílt Döntő Bajnoksága (nemzetközi)

2022. 11. 26., Budapest

Színpadi látványtánc, Mini egyéni: I. hely - nemzetközi egyéni bajnok