"Csináljuk a fesztivált!" - Farsangi mulatság 2023

Köszönjük a Szülői Közösségnek és a Diákönkormányzatnak, hogy 2023.február 16-án megrendezte a " Csináljuk a fesztivált!" farsangi programunkat. Hálásak vagyunk a Szülőknek a rengeteg tombola felajánlásért, továbbá a zsákbamacska ajándékokért, melyek a DÖK bevételét gazdagították. Köszönjük a osztályfőnök kollégáknak, hogy felkészítették a gyereket a farsangi műsorra. Köszönjük a Szülőknek, hogy energiát nem sajnálva készítették el a jelmezeket a gyermekeik számára. Köszönjük Papp Judit és Révfalusiné Páczelt Gabriella kollégánk, Tóth-Renczes Katalin SZK elnök, Revuczkyné Bakó Judit felsős SZK vezető, valamint Koczor-Mészáros Ágnes alsós SZK vezető szervező munkáját.

További képek az iskola facebook oldalán: https://www.facebook.com/pilinszkyiskola 

Vezér Katalin Zsuzsanna

Intézményvezető