Étkezéssel kapcsolatos tájékoztatás 2021

Kedves Szülők és Felnőtt étkezők!

Tájékoztatom Önöket, hogy a 2021. szeptember havi térítési díjak beszedését Maszlag-Györfi Szabina megbízott feladatellátó végzi.

Kérjük a szülőket aki gyermeke számára 2021. szeptember 1.-től étkezést kíván igénybe venni az intézményi honlapon megtalálható nyilatkozatot szíveskedjenek kitölteni és e-mailben visszaküldeni 2021. augusztus 1.-ig a következő e-mail elérhetőségre: bkenese.elelmezes@gmail.com

2021. augusztus 15.-ig Maszlag-Györfi Szabina megbízott feladatellátó mindenkinek kiállítja az étkezési díj számlákat. Mindenki átutalásos számlát fog kapni az email címére!

Kérem szíveskedjenek 2021. augusztus 23.-ig szíveskedjék elutalni a következő bankszámlaszámra:

11748083-15431387

Az utalás közlemény rovatba kérjük szíveskedjenek beírni az étkező nevét és az étkezési számla sorszámát!

Az étkezési térítési díjak fizetése az iskolásokra és a felnőttekre is vonatkozik!

Amennyiben a nyilatkozatok nem érkeznek be határidőre étkezést nem áll módunkban biztosítani!

Az üzleti céllal történő étkezések igénybevételére jelenlegi helyzetben nincs lehetőség, kérjük szíves megértésüket!

Köszönöm együttműködésüket!

Tisztelettel:

Galambos Lászlóné

Kippkopp Óvoda és Bölcsőde

8174 Balatonkenese, Balatoni út 63.

Nyilatkozatok letölthetőek : https://drive.google.com/.../10A... drive felületéről.