FIT Iskolafesték Program 2023

A Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola részt vett a FitPlaster Hungary Kft. ún. FIT Iskolafesték Programjában, ami alapján, mint nyertes pályázó került kiválasztásra. Az iskola tereinek, tantermeinek, megújítása és esztétikusabbá tétele, a FitPlaster által ingyenesen biztosított termékek felhasználásával így megtörténhetett. A FitPlaster Hungary Kft. által biztosított festékek: 300 négyzetméter beltéri falfelület egyrétegű festésére alkalmas, a FitPlaster által gyártott legjobb minőségű (FIT Prémium) beltéri akril festék fehér színben, 2 db 25 kg FIT Finish Pro beltéri készglett és 300 négyzetméter falfelület alapozásához elegendő FIT Propius-G mélyalapozó koncentrátum. A pályázatról és a támogatóról a https://www.fitinfo.hu/ és a https://www.facebook.com/FitPlasterHungaryKft  linkeken tájékozódhat.

A szülők támogatásával sikerült lefesteni és felújítani két osztályterem falát. Köszönjük a  szülőknek és a FitPlaster Hungary Kft. felajánlását.

Vezér Katalin Zsuzsanna

Intézményvezető