Halloween party az iskolában

Halloween Party

2022. október 28.-án a Pilinszky János Általános Iskola Halloween alkalmából megnyitotta kapuit a boszorkányok, vámpírok, szörnyek, zombik, csontvázak és egyéb rémségek előtt. A rémséges szépségek jó hangulatáról szabadulószoba, büfé, Halloween totó, táncverseny, tökfaragó verseny, rajzverseny, arcfestés, csillámtetkó, disco és jelmezverseny gondoskodott.

Nagy örömünkre szolgált, hogy a résztvevők szinte kivétel nélkül jelmezben jelentek meg.

Köszönjük iskolánk 8. évfolyamos tanulóinak (Baltavári Hanna, Bartos Alíz, Higli Antal, Horváth Flórián, Károlyi Raul, Takács Zsóka, Török-Kurucz Sára) Álich Klárának, Gárdonyi Anikónak, Gáspár Annának, Kelemen Marcelnek, Kissné Pethő Ildikónak, Magyar Csillának, Szűcs Krisztinának és Varga Ákosnak a sok segítséget.

Szervezők

Igaz Ágnes Rozália, Rábai Dalma

További képek:

https://www.facebook.com/pilinszkyiskola/photos/pcb.1771678456532414/177... oldalon