Idegennyelvi mérés 6-8. osztály

Tájékoztató 6. osztályosoknak:

Tisztelt Szülők!

Az OM minden Általános Iskolának előírja, hogy évente egy alkalommal ­­­­­—május közepén—a 6. évfolyamos tanulóknak Idegen nyelvi mérésen kell részt venniük.  Ennek az időpontja 2016. május 18. (szerda). Ezen a napon a 6. osztályos tanulóknak fél 8-ra kell érkeznie az iskolába. A mérés 8 órakor kezdődik és kb. 9.45 között lesz vége. Minden diáknak hoznia kell magával tornafelszerelést, mert a mérést követően testnevelés órán vesznek részt. A harmadik óra után felügyeletet biztosítunk minden tanulónak.

Kérjük a kedves szülőket, hogy az osztályfőnöknél írásban jelezzék, hogy a mérést követően hazaengedhetjük gyermekét.

Balatonkenese, 2016. 05. 09.                                                            Sellei Abigél

                                                                                                                intézményvezető helyettes

 

Tájékoztató 8. osztályosoknak:

Tisztelt Szülők!

Az OM minden Általános Iskolának előírja, hogy évente egy alkalommal ­­­­­—május közepén—a 8. évfolyamos tanulóknak Idegen nyelvi mérésen kell részt venniük.  Ennek az időpontja 2016. május 18. (szerda). Ezen a napon a 8. osztályos tanulóknak legkésőbb háromnegyed 9-re kell érkeznie az iskolába. Minden diáknak hoznia kell magával tornafelszerelést, mert a mérés előtt a 2. órában testnevelés órán vesznek részt. Reggel fél 8-tól felügyeletet biztosítunk írásbeli igény szerint. A mérés 10 órakor kezdődik és kb. 11.45 között lesz vége. A negyedik óra után is felügyeletet biztosítunk minden tanulónak.

Kérjük a kedves szülőket, hogy az osztályfőnöknél írásban jelezzék, hogy a mérést követően hazaengedhetjük gyermekét.

Balatonkenese, 2016. 05. 09.                                                            Sellei Abigél

                                                                                                                intézményvezető helyettes