Kompetenciamérés 6.-8. osztály

Tisztelt Szülők!

Az OM minden Általános Iskolának előírja, hogy évente egy alkalommal —május végén—a 6.-8. évfolyamos tanulóknak Kompetenciamérésen kell részt venniük.  Ennek az időpontja 2016. május 25. (szerda). Ezen a napon minden érintett tanulónak fél 8-ra kell érkeznie az iskolába. A mérés 8 órakor kezdődik és kb. 12 óra körül lesz vége. Minden diáknak hoznia kell magával jól felszerelt tolltartót (vonalzó, körző is legyen benne), számológépet, enni és innivalót, valamint olyan könyvet, amit olvashat, ha előbb végezne társainál. Mérés közben a diákok nem hagyhatják el a tantermet, valamint nem zavarhatják társaikat.

Minden tanuló kap egy azonosító számot, amely alapján megnézhetőek a szülők számára is eredményei. Ez az azonosító szerepel a szülői kérdőíven is.

A 6.-8. évfolyamos tanulók szülői kérdőívet visznek haza, melyet kérünk, legyenek szívesek kitölteni, mivel fontos statisztikai számításokat végeznek belőle, ami befolyásolhatja eredményünket.

Balatonkenese, 2016. 05. 12.                                                           Sellei Abigél

                                                           intézményvezető helyettes