Művészeti Iskola évzáró 2023.06.16

Ebben a tanévben első alkalommal tartottuk 2023.06.16-án a Művészeti Iskola évzáró ünnepségét a Kultúra Háza nagytermében. Tanítványaink és szüleik ünnepi díszben hallgatták végig Varga János Miksa, Fésü Ella, Varga Izabella, Bartos Alíz és Üllei-Kovács Dóra színvonalas zongora és furulya előadását tanáraik Tóth Kinga és Pusztainé Tóth Judit kíséretével. Az év értékelése után Pusztainé Tóth Judit átadta a jutalomkönyveket és okleveleket a kiváló művészeti tevékenységet végzőknek.

Szeretném megköszönni a kedves kollégáimnak: Gárdonyi Anikónak, Kelemen Marcelnek valamint Tóth Kingának, azt a lelkiismeretes, áldozatos munkát, amit ebben a tanévben végeztek! Köszönöm a szülőknek, hogy támogatták rendezvényeinket!

Pusztainé Tóth Judit

Művészeti Iskola vezetője