Pályaválasztási nap - 2023. november 13.

A tanulók sikeres pályaválasztásának elengedhetetlen feltétele a széleskörű tájékozódás a pályaválasztási lehetőségekről és a szakmákkal való mélyebb megismerkedés. Ezt szem előtt tartva iskolánk tanulói évek óta a pályaválasztási nap keretében helyi vállalkozásokat, munkahelyeket látogatnak meg. Ilyenkor kiváló alkalom nyílik arra, hogy tanulóink kérdéseket tegyenek fel és benézhessenek a kulisszák mögé. Ebben az évben is több helyszínnel ismerkedhettek meg a gyerekek: Balatonkenese Város Önkormányzata, Posta Hivatal, Álich Tibor - autószerelő, Sallai Judit - védőnő, Katica Pékség, Novépszer 97 Kft, COOP ABC, Balatonkenesei Rendőrőrs, Pörc-Bisztró és Delikát, Kenesei Tájház, Balatonfűzfői Hivatásos Tűzoltóparancsnokság.

Ezúton is szeretnénk megköszönni, hogy időt szakítottak ránk és betekintést engedtek munkájukba!

Köszönjök Kissné Pethő Ildikó tanárnőnek, hogy megszervezte ezt a napot, valamint a kollégáknak a tartalmas nap lebonyolítását!