Szülői kérdőív az iskola profilváltásához

Kedves Szülők!

A Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola a Szülők véleményét szeretné kérni kérdőív formájában. Az intézmény nevelés-oktatási stratégiát szeretne váltani. Önök és gyermekeik a legfontosabb partnereink, ezért rendkívül fontos a véleményük. A kérdőív célja, hogy lássuk, hogy Önök melyik irányt, képzést tartják a legfontosabbnak gyermekeik számára. Kérjük, őszintén írják le véleményüket! A kérdőív anonim, személyes adatokat nem tároljuk.

A Kérdőív kitöltése 5 percet vesz igénybe.

Kérdőív linkje:

https://docs.google.com/forms/d/1pSUH716Jkqgv7g9e7LhCT1oKuEutL8H2a8Iu4QObenU/edit?fbclid=IwAR1w4Mae55U0oDzQOfRwWTjsmx6O6UgUWNMXqmzRLhppaR4WQRZLBv5Q9mg

A kérdőívet 1X kell kitölteni, kérem ebben a segítséget!

Köszönjük előre is azt az energiát, időt, amit a kérdőív kitöltésére szánnak.

Iskola Nevelőtestület nevében:

Vezér Katalin

mb. intézményvezető