Tájékoztatás a 2022. március 16. nappal kapcsolatban - Vízhiány

Tisztelt Szülők!

A DRV tájékoztatása szerint 2022. március 16-án (szerdán) 8.00-16.00 között a Táncsics és Bajcsy Zsilinszky utcában - így az iskola egész területén - szünetel a vízszolgáltatás. Ezen a napon nem tudunk tanítási napot tartani, mivel nem megoldott a higiéniai körülmények biztosítása, ezért tanítás nélküli munkanapot rendelek el.  Kérjük a szülőket, hogy amennyiben lehetőségük van, oldják meg gyermekük otthoni felügyeletét. Aki semmiféleképpen nem tudja megoldani gyermekének felügyeletét, az jelezze  március 11. (péntek) 16.00 óráig a titkar@pilinszkyiskola.hu email címen, vagy telefonon a 06-30/811-7177 számon. Az étkezés lemondását legyenek kedvesek jelenteni a pénteki napon az Óvoda élelmezés vezetőjénél. Az iskolabusz ezen a napon nem közlekedik.

Iskolavezetés