XXXII. Kaán Károly Országos Természet - és Környezetismereti Verseny Vármegyei döntő

Április 26-án iskolánk adott helyet a XXXII. Kaán Károly Országos Természet - és Környezetismereti Verseny Vármegyei döntőjének. 13 általános iskolából harminc 5., 6. osztályos tanuló érkezett, kísérőikkel, hogy összemérjék tudásukat a magyar erdők védelmezőjéről és a természetismeret tájékozottságukról.
Tanulóink eredményei: 5. osztályosok mezőnyében: Tóth-Renczes Zsuzsanna II. , Csomai Dávid Zoltán V. helyezést ért el.
A 6. osztályosok között Pősze Kolos III., Fésü Ella VI. helyezett lett. Gratulálunk a gondos felkészülésért és az eredményes szereplésért!
Valamennyi versenyző kis ajándékcsomagot kapott, az MME szórólapjait, könyvjelzőt, matricát, naptárt az év élőlényeiről, az első három-három helyezett pedig az iskola és a verseny feliratával ellátott pendrivot vihetett magával.

Köszönjük támogatóinknak, hogy hozzájárultak a rendezvény színvonalas megszervezéséhez: a Verga ZRT-nek, a Veszprémi Tankerületnek és a Katica Pékségnek!
Köszönjük a túravezetést a Bakó patak útvonalán Pulai istvánné, Irénke néninek, a NABE balatonkenesei csoport tagjának és Kajtár Bencének, az MME Veszprém Megyei helyi csoport titkárának!
Köszönjük a résztvevők sok pozitív visszajelzését! Az ilyen alkalmak arra is jók, hogy mások szemén keresztül rácsodálkozzunk, hogy milyen csodálatos helyen élünk és milyen kedvező adottságaink vannak még, amelyek felfedezésre várnak.
Pusztayné Nemes Beáta
ÖKO munkaközösség vezető